Kadın yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Kadın yeni bölüm ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz sezon çarpıcı bir bölümle sezon finali yapan Kadın dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Kadın yeni bölümleri ne zaman ekrana gelecek? Kadın dizisi hangi kanalda? Detaylar haberimizde...

Kadın yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Kadın yeni bölüm ne zaman başlayacak?

Kadın, yeni sezon ilk fragmanı ile diziseverleri heyecanlandırdı. Bu sezon da yayın hayatına devam edecek olan dizi, Bahar Çeşmeli'nin konuşmaları ile yeni sezona merhaba dedi. Peki, Kadın dizisi ne zaman başlayacak? Kadın yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Kadın dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak?

Özge Özpirinçci'nin başrolünde yer aldığı Kadın dizisinin, 24 Eylül tarihinde Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. 

Kadın yeni sezon fragmanı yayınlandı

Kadın dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Bahar Çeşmeli'nin bir platformda hayatını anlattığı sahneler dikkat çekti.

Çarpıcı sezon finalinde neler olmuştu?

Emre’nin Arda’yı getirmesi üzerine Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre’yi bir arada görmek onu hem sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Şirin bu defa her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur.

Fotoğraf olayından sonra artık Şirin’in yaptıklarını daha fazla kaldıramayan Enver ise Şirin’e büyük bir rest çeker. Bunun sonucunda Şirin’in yapacağı ve herkeste büyük bir şok etkisi yaratmıştır.

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar’ın hastalığı tekrar mı nüksedecek? Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaları üzerine yaşanacak korkunç sürprizin ise etkileri olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 21:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER