Kadın dizisinde kim öldü? Kadın yeni fragman yayında

Kadın dizisi 3. sezon 2. fragmanı yayınlandı. Kadın 2. sezon finalinde kim öldü? Kadın dizisi 3. sezon ne zaman başlıyor? sorularının cevabı burada.

Kadın dizisinde kim öldü? Kadın yeni fragman yayında

Kadın dizisi yeni sezon ikinci fragmanı yayınlandı. Kadın son bölüm final sahnesinde meydana gelen kazada karakterlerden bazılarının öldüğü düşünülmüştü. Kadın dizisinde kim öldü? sorusuna cevap ararken, Kadın dizisi yeni sezon fragmanı, bu kazada kimin öldüğüne dair bir ipucu verdi. Kadın dizisi ne zaman yayınlanacak? Kadın fragman yayınlandı mı? Kadın dizisinde kim öldü? Kadın dizisi ne olacak? 

Kadın dizisinde kim öldü?

Kadın dizisinin 3. sezon 2. fragmanı yayınlandı. Kadın son bölümde, Bahar, Sarp, Arif ve Hatice'nin bulunduğu araca tır çarpmış, özellikle Hatice ağır darbe almıştı. Kadın yeni sezon fragmanı yayınlanana kadar izleyiciler arabada olanlardan hangilerinin öleceğini merak ediyordu. Kadın dizisi ne olacak? sorusuna cevap arayan izleyenler, Kadın fragmanda sorularına az da olsa cevap buldu. 

Kadın dizisi yeni sezonunda ne olacak?

Fragmanda, Arif'i gözleri yaşlı gören Enver panikler ve ona "Bahar'a bir şey mi oldu?" diye sorar. Arif Enver'e bakarak ağlamaya devam eder ve hiçbir şey söyleyemez. Kadın 3. sezon 1. fragmanında Bahar'ın durumunun iyi olduğuna ikna olan izleyiciler, Sarp ya da Hatice'nin ölmüş olabileceğini düşündü. Arif'in Enver'e bir şey söyleyememesi üzerine tahmin yürüten seyirciler, Hatice'nin ölümü üzerinde hemfikir oldu. Öte yandan, Doruk ve Nisan'ın "anneler ölmez" konuşması da bu düşünceyi doğruladı.

Kadın dizisi ne zaman? 

"Kadın yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?" sorusuna bu fragmanda cevap bulduk. Kadın 65. bölüm 1 Ekim Salı akşamı saat 20.00'de Fox TV'de yayınlanacak. Sarp karakterini canlandıran Caner Cindoruk'un mu yoksa Hatice'ye hayat veren Bennu Yıldırımlar'ın mı diziden ayrılacağı merak konusu oldu. İzleyiciler, Bahar'ı yıkacak bu durumu öğrenmek için sabırsızlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 11:43
YORUM EKLE