İzleyici merakta! Masumlar Apartmanı'nda ayrılık sürüyor

Her Salı akşamı TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde final zamanı yaklaşırken dizi karakterlerinden Naci ve İnci'nin ayrılacağı iddiası izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

İzleyici merakta! Masumlar Apartmanı'nda ayrılık sürüyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve her hafta izleyiciyi ekrana kitleyen Masumlar Apartmanı dizisinde final bekleniyor. Hayranları merakla dizinin ilerleyen bölümlerini beklerken ortaya atılan bir kulis iddiası ortalığı karıştırdı. İnci ve Han arasındaki tartışmanın dikkat çektiği son bölümde herkesi şaşırtan bir olay meydana geldi. İnci bir anda fenalaştı ve Han ne yapacağını bilemedi. Bölüm böyle son bulunca akıllara Farah Zeynep Abdullah'ın diziye veda edip etmeyeceği geldi. Ayrıca Naci karakteriyle büyük beğeni toplayan Tansel Öngel'in diziden ayrılacağı iddiaları da sezon finali bölümünde belli olacak.

İNCİ VE NACİ VEDA MI EDECEK?

Seyirciler ise kulislerde konuşulan gelişmelere odaklandı. Bilindiği üzere son dönemlerde İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah ve Naci karakterini canlandıran Tansel Öngel'in ayrılacağı konuşuluyor.

Ancak iddialar sık sık gündeme gelse de henüz yapımcı şirket tarafından doğrulanmadı.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 17:30

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE