İsimleri İkişer Kez Yazıldı! Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının kıyasıya mücadelesi devam ediyor. Yarışmanın dün akşam ekranlara gelen bölümünde her hafta olduğu gibi hem ödül hem de dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

İsimleri İkişer Kez Yazıldı! Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2021 sezonu Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya mücadelelere sahne oluyor. Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı.

İsimleri İkişer Kez Yazıldı! Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık için oyuna çıktı. Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme adayı kim seçildi?

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?..

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için Survivor’da nefesler tutuldu. Dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?..

Survivor'da dokunulmazlık oyununu 10-6 skorla Gönüllüler takımı kazandı.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM SEÇİLDİ?..

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı Ünlüler takımı tarafından belirlendiğinde haberimize ekleyeceğiz. Ada konseyinde yazılan isimler İsmail ve Sergen'in adı ikişer kez yazıldı. Son çıkacak oya göre İsmail ve Sergen'den biri ya da ikisi birden eleme adayı olacak. Survivor'da haftanın ilk eleme adayı Ünlüler takımından Sergen seçildi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE