İddialı Yarışmacının Survivor Macerası Kısa Sürdü!

TV 8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021’in 13 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı.

İddialı Yarışmacının Survivor Macerası Kısa Sürdü!

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2021 tüm hızıyla sürüyor. Ünlüler ve gönüllüler konseptinde devam eden yarışmanın 13 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı.

İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?
Survivor’da ada konseyinden önce yarışmacılar için önemli bir yeri olan iletişim oyunu oynandı.

Survivor iletişim oyununda skor 9-9'a gelince oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında ünlülerden Sergen - Melis, gönüllülerden Steven - Aleyna çıktı. Parkurdaki türlü engelleri aşan yarışmacılar, finalde iki kez beş topu düşürmesi gerekiyordu. Atışlarda Sergen, çok farklı bir şekilde kazanarak skoru 10-9 yaptı. Böylece iletişim oyununu ünlüler kazandı.

Oyunu kazanan ünlüler takımı diledikleri bir akraba veya arkadaşlarından iki isim söyleyerek ve onlardan gelen sesli mesajı dinleme şansı buldu.

SMS OYLAMASINDA NELER OLDU?
Gönüllüler takımı için yapılan SMS oylamasında birinciliği Aleyna Kalaycıoğlu kazandı. SMS oylamasında çıkan sonu öğrenen Survivor Aleyna, gözyaşlarına hakim olamadı.

İddialı Yarışmacının Survivor Macerası Kısa Sürdü

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımında ada konseyindeki oylama sonucu Hanzade ve Aleyna Çalışkan elemeye kalan ilk iki yarışmacı oldu.

SMS birincisi olan Aleyna Kalaycıoğlu ise üçüncü eleme adayı olarak Dora’yı gösterdi. Böylelikle, Dora, Hanzade ve Aleyna Çalışkan elemeye kalan isimler oldu.

İddialı Yarışmacının Survivor Macerası Kısa Sürdü

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?
Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan gönüllüler takımı yarışmacıları Dora, Hanzade ve Aleyna Çalışkan arasında sms oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı.

İddialı Yarışmacının Survivor Macerası Kısa Sürdü
Oylama sonucuna göre Survivor'dan bu hafta elenen isim ise Hanzade Ofluoğlu oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 16:53

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE