İddialara sinirlendi! Sosyal medyadan açtı ağzını yumdu gözünü

Oktay Kaynarca'nın TRT1'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı'na dahil olacağı iddia edildi.Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla iddialara noktayı koydu.

İddialara sinirlendi! Sosyal medyadan açtı ağzını yumdu gözünü

Geçtiğimiz hafta 200'üncü bölümüyle ekranlara dönmesi beklenen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, ani bir kararla yayından kaldırılmış, başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla izleyicilere veda etmişti.

oktay kaynarca edho

Kaynarca, paylaşımında; “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han....'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim" demişti.

oktay kaynarca

Oyuncu, sözlerine, "Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın" diye devam etmişti.

Bunun üzerine yeni sezonunda kadrosunda bir takım değişikliklere gidilen "Masumlar Apartmanı" dizisine Oktay Kaynarca'nın da dahil olacağı iddia edildi.Bu iddiaların ardından sessizliğini bozan usta oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 'Masumlar Apartmanı'nda oynayıp oynamayacağı konusuna açıklık getirdi.

masumlar apartmanı

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE