İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak İbo Show'a konuk oldu!

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla ekranlara dönen İbo Show, 19 Haziran Cumartesi akşamı 29'uncu bölümüyle ekranlara geldi. Birbirinden ünlü isimlerin stüdyoda yer aldığı gecede; Dilan Çıtak Tatlıses'in babası için şarkı söylemesi programa damga vurdu. Baba kızın duygulanması dikkat çekti.

İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak İbo Show'a konuk oldu!

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl sonra ekrana dönen 'İbo Show' yine gündem oldu. Programın son bölümüne; Metin Şentürk, Güllü, Orhan Ölmez, Savaş Özdemir ve Rubato konuk oldu.

İbo Show 29. bölüm

Ancak bir ara stüdyoya; Tatlıses'in Işıl Çıtak ile birlikteliğinden dünyaya gelen şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses de geldi.

İMPARATOR GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

31 yaşındaki Tatlıses, babası için ünlü türkücünün 'Kal Benim İçin' adlı parçasını seslendirdi. Çıtak'ın performansı sosyal medyada da gündem olurken; İbrahim Tatlıses'in kızını dinlediği sırada duygulanması dikkatlerden kaçmadı.

İbo Show İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak

Şarkının ardından duygularını dile getiren Dilan Çıtak, bu şarkıyı ilk kez Rubato ile söylediği; stüdyoda da yine onlarla söylemenin çok güzel olduğunu söyledi. Ardından babasına dönen genç şarkıcı, "Tabi senin karşında senin programında olmak ayrı, iyi ki varsın" diyerek sarıldı.

İbo Show İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak

Talıses ise kızının ardından; "Çok da sağlam bir sesi var. Ama benim genetiğimde bu var Elif Ada'da söylüyor, İdo'da" şeklinde konuştu.

Dilan Çıtak Tatlıses Saldırı Sonrası İlk Kez Konuştu | PARFÜM ŞİŞESİYLE VURDULAR

Nişantaşı’ndaki güzellik merkezinde saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, şikayetçi olmak için gittiği karakolda magazinburada.net kameralarına konuştu. Endişeli halleri gözden kaçmayan Çıtak, “Şu an çalışanımın sağlığını düşünüyorum. Aklım onda çünkü hastanede tomografi çekilecek. Gerekli işlemleri yapılıyor… İçeride de zaten avukatımla birlikteyim. Şikayetçiyiz… Kötü bir şey yaşadık” dedi.

Selçuk Uzun

YORUM EKLE