İbrahim Tatlıses Hülya Avşar'ın Kendisini Terk Ettiğini Böyle Açıkladı!

İbrahim Tatlıses'in Star TV'de yayınlanan İbo Show programına Hülya Avşar damga vurdu. İmparator ile çok sıkı bir dostluğu olan Avşar kızının Tatlıses ile olan bir anısı ilk defa programda açıklandı.

İbrahim Tatlıses Hülya Avşar'ın Kendisini Terk Ettiğini Böyle Açıkladı!

İbrahim Tatlıses'in efsane programı İbo Show, 2. bölümü ile izleyici karşısına çıktı.

ibrahim tatlıses hülya avşar

Yeni bölüme İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar'ın düeti damga vurdu.

Usta sanatçı Tatlıses'in düet sırasında duygulandığı anlar dikkatlerden kaçmadı.

Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show'da İbrahim Tatlıses'in Hülya Avşar ile söylediği ''Hülya'' şarkısının düeti izleyenleri mest etti.

hülya avşar ibrahim tatlıses

İBRAHİM TATLISES DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Usta şarkıcı İbrahim Tatlıses'in düet sırasında gözlerinin dolması da dikkatlerden kaçmadı. Uzun aradan sonra yeniden ekranlara dönen sanatçı elini yüzüne götürerek gözyaşlarını kapattı. Ayrıca, ikili uzun bir aradan sonra ekran karşısına birlikte çıktı.

ibrahim tatlıses hülya avşar ibo show

PROGRAMDA ÜNLÜLER GEÇİDİ VARDI

İbo Show'un diğer konukları ise ünlü oyuncular Demet Akbağ, Olgun Şimşek ve şarkıcı Kubat oldu. Kubat en güzel şarkılarını izleyenler için seslendirirken, Olgun Şimşek de uzun bir aradan sonra canlı yayında şarkı söyledi.

"HÜLYA SETİ TERK ETTİ!"

İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar ile birlikte çektikleri bir filmin setinde yaşadığı olayı da şöyle açıkladı: O gün berbere gitmiştim traş olduktan sonra berber lavanta yüzüme kolonyası sürdü. Benim sürekli kullandığım bir parfümüm var hala kullanıyorum, -Hülya o kokuyu çok sever- sete geldim. Hülya Avşar lavanta kokusunu alınca "O sürdüğün ne diye sordu ben de 'Berber sürdü' dedim. Hülya da "Seti terk ettim!" diyerek karşılık verdi.

ibrahim tatlıses ibo show hülya avşar

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 01:27

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE