İBB’den Bir Başkadır Dizisine Otobüs Göndermesi! ‘Öyle Bir Hattımız Yok’

12 Kasım’da yayınlanan Bir Başkadır dizisi sosyal medyayı sallarken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi diziye göndermede bulundu. Dizide adı geçen 24 hattıyla ilgili paylaşım yapan İBB, “filomuzda 24 numaralı bir hat bulunmuyor” ifadelerini kullanırken Netflix’ten cevap gecikmedi.

İBB’den Bir Başkadır Dizisine Otobüs Göndermesi! ‘Öyle Bir Hattımız Yok’

Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Tülin Özen gibi isimlerin başrol oynadığı Netflix Türk yapımı yeni dizisi Bir Başkadır, yayınlandığı ilk günden bu yana sosyal medyaya damga vurdu.
Dizide 24 numaralı hattın adı geçmesi üzerine, İstanbul Büyükşehir Belediyesi twitter hesabından bir açıklama yayınlayarak, 24 numaralı hattın filolarında bulunmadığı belirtti.
İBB yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
 

SOSYAL MEDYADA GÜNDEME OTURDU
İBB’nin yaptığı paylaşım kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu. Bazı sosyal medya kullanıcıları paylaşımın altına “Bence gayet güzel bir hat gibi duruyor. Bu hattı gündeme alın o zaman” yorumunu yaptı.

NETFLİX’TEN YANIT GECİKMEDİ
İBB’nin ses getiren paylaşımının ardından Netflix Türkiye twitter hesabından söz konusu paylaşıma dizide geçen “Olmadı aşağı yoldan minibüse binerim” repliğiyle cevap verdi.
 

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE