Hindistan'da Hazal Kaya Fırtınası! Para Verip İzliyorlar...

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, “Adını Feriha Koydum” ve “Bizim Hikaye” dizileriyle Hindistan’ın en çok takip edilen dijital platformunda zirveye oturdu. Ülke medyası Hazal Kaya ile Aamir Khan’ı aynı projede görmek istediklerini duyurdu.

Hindistan'da Hazal Kaya Fırtınası! Para Verip İzliyorlar...

Hazal Kaya, Hindistan’da büyük ilgi gördü. “Adını Feriha Koydum” ve “Bizim Hikaye” dizilerinin ülkenin dijital platformu MX Player'a en üst sıralarda yer aldı.

ZİRVEDE YER ALDI

Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın rol aldığı Adını Feriha Koydum ve Bizim Hikaye dizileri Hindistan’ın dijital platformlarında ilgiyle takip ediliyor. Ünlü ismin daha önce ülke kanalında 60 milyon kişiye ulaşan dizileri, ücretli dijital platformlarda da yayınlanmaya başladı.

AAMİR KHAN İLE AYNI PROJEDE OLUR MU?

Hintli izleyiciler, diziye yoğun ilgi gösterdi ve ücret ödeyerek diziyi izlemeyi tercih etti. 350 milyon abonesi olan dijital platformda Hazal Kaya’nın her iki projesi de ‘En Çok İzlenen Yapımlar’ arasında en üst sırada yer alıyor. Hindistan medyası Kaya’nın bu başarısını manşete taşırken, ülkenin dünyaca ünlü oyuncularından Aamir Khan ile aynı projede yer alması talebinde bulundu.

Yasin Arslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER