Hekimoğlu dizisinin konusu ve oyuncuları...

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan 'Hekimoğlu' dizisi başlıyor. House MD dizisinden uyarlanan 'Hekimoğlu'nun konusu ve oyuncuları çok merak ediliyor. Detaylar haberimizde..

Hekimoğlu dizisinin konusu ve oyuncuları...

Yetenekli oyuncu Timuçin Esen'in başrolünde olacağı Hekimoğlu dizisi yakında Kanal D'de başlıyor. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada büyük ilgi gördü. Peki, Hekimoğlu dizinin oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Hekimoğlu oyuncuları kimler?

Dizi dünyasının unutulmaz karakteri Dr. House’u Türkiye uyarlamasında Timuçin Esen canlandıracak. Hekimoğlu dizisinin tanı ekibi olarak görev yapan hastane ekibinde ise Okan Yalabık ve Ebru Özkan gibi deneyimli isimlerin yanı sıra Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz da rol alıyor.  Senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt’un yaptığı dizininin yönetmen koltuğunda ise Hülya Gezer oturacak. Dizinin yapımcılığını Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.

Hekimoğlu dizisinin konusu ne?

Dizide, Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) hastanenin tıbbi tanı uzmanlığı departmanının başındaki doktordur. Asosyal, kendini aşırı beğenmiş, huysuz, takıntılı davranışları olan, ukala ama aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran Hekimoğlu'nun uzmanlık alanı, bulaşıcı hastalıklardır. 
Hiç kimsenin tanı koyamadığı hastalara bir bakışta tanı koyarak onların hayatlarını kurtaran, hastalarla zorunlu kalmadıkça doğrudan temasa geçmeyen ancak ekibindeki doktorların psikolojilerini de sürekli olarak bozan bir doktordur.

Amerika’da NBC Universal şirketi tarafından hayata geçirilen, iki Altın Küre ödüllü House M.D.’nin Türkiye uyarlaması Hekimoğlu, çok yakında Kanal D’de izleyicilerle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 15:22

Nurcan Şahin

YORUM EKLE