Hazal Kaya'dan duygu dolu satırlar!

Aşk-ı Memnu, 2008 yılında yayınlanmış 2010 yılında muhteşem bir finalle Kanal D'de ekranlara veda etmişti. Dizinin fotoğrafçısı Şinasi Serçe, finalden 11 yıl sonra sette çekilen fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

Hazal Kaya'dan duygu dolu satırlar!

Aşk-ı Memnun Nihal'i Hazal Kaya da aynı fotoğrafı sayfasında yayınladı ve altına duygusal satırlar yazdı. Güzel oyuncu birkaç gün içinde efasane olan o fotoğraf için sosyal medya hesabından dokunaklı bir yazı kaleme aldı. 

HAZAL KAYA'DAN DUYGUSAL PAYLAŞIM

"Dünden beri bu fotoğrafa bakıp duruyorum. Ufacıktım. Çok zor geliyordu bir sürü şey, keyfini çıkarabileceklerimin çoğunu kaçırdım galiba bu yüzden... Neler öğrendim, çok zorlandım, yoruldum ama hep çok sevdim. Sadece fotoğraftaki şahanelikleri değil, oraya ait herkesi ve her şeyi. Çok da eğlendik bu arada fotoğrafta görüldüğü üzere baktıkça özlüyorum o zamanı. İyi ki bir araya gelmişiz! Sizsiz olmazmış Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hilal Saral, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, İlker Kızmaz, Batuhan Karacakaya, Baran Akbulut, Pelin Ermiş, Nur Fettahoğlu..."   

Aşk-ı Memnu toplu fotoğraf

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2021, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER