Hasret bitiyor! Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ne zaman başlayacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert saat kaçta? Müge Anlı ile Tatlı Sert hangi konuyla başlayacak? İşte detaylar...

Hasret bitiyor! Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak?

Sabah kuşağının kuşkusuz en sevilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, 2 aylık bir sürenin ardından yeniden başlıyor.

müge anlı

MÜGE ANLI'DAN MÜJDE!

Sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde yeni sezon müjdesini veren Müge Anlı, ATV'de kaldığı yerden devam edecek.Müge Anlı ile Tatlı Sert 30 Ağustos Pazartesi günü saat 10.00'da izleyiciyle buluşacak. Müge Anlı bu güzel haberi sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla duyurdu

"ALLAH UTANDIRMASIN"

Yeni fragmanı paylaşan Anlı "Yarın sabah Allah'tan bir mani olmazsa beraberiz. Bu güzel jenerik için yönetmenim ve kurgu yönetmenimle tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Herkesin eline, emeğine sağlık. Allah utandırmasın." dedi.

 

MÜGE ANLI'NIN İLK BÖLÜMÜNDE HANGİ OLAY YER ALAKACAK? 

Geride bıraktığı 13 sezonda 3212 kaybı bulan, 930 aileyi kavuşturan ve 181 faili meçhul cinayeti çözen Müge Anlı, yeni sezonuna Türkiye'nin günlerce konuştuğu Büyükşen cinayeti ile başlayacak. Müge Anlı'nın programıyla Türkiye'nin gündemine gelen Metin ve Necla Büyükşen çifti cinayetindeki önemli gelişmeler ve daha önce hiç konuşulmayan pek çok ayrıntı ilk defa ekrana getirilecek.

OSMAN BÜYÜKEŞEN

OPERASYONUN DETAYLARI AKTARILACAK

Cinayete kurban giden çiftin doktor oğulları Osman Büyükeşen'in çığlığına kulak vererek 10 deneyimli dedektiften oluşan özel ekibin kurulmasına aracılık eden Müge Anlı, operasyonların detaylarını, tutuklanan isimlerin cinayetle olan bağlantısını ve olay gecesi yaşananları görgü tanıklarıyla tek tek mercek altına alacak.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE