Hande ve Kerem'in dizisi Sen Çal Kapımı'ya sürpriz oyuncu transferi

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in Fox ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı, başrol oyuncularının aşkları ve yaşamlarıyla gündemden hiç düşmedi. Dizi son olarak kadroya yeni bir ismi kattı.

Hande ve Kerem'in dizisi Sen Çal Kapımı'ya sürpriz oyuncu transferi

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı 'Sen Çal Kapımı' dizisinin yeni sezon tanıtımı izleyiciyle buluştu.

9 HAZİRAN'DAN İTİBAREN FOX EKRANLARINDA OLACAK

Oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi birçok başarılı isimleri barındıran 'Sen Çal Kapımı', 9 Haziran Çarşamba itibarıyla her çarşamba saat 20.00’de yeni bölümleriyle FOX’ta yerini alacak.

ayşe akın fox sen çal kapımı

OTEL MÜDİRESİ AYŞE AKIN OLDU

Dizinin ikinci sezon kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ayşe Akın, 'Sen Çal Kapımı'da otel müdiresine hayat verecek. Akın en son 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinde rol almıştı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 21:23

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE