Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Dizisi FOX'da Ne Zaman Başlayacak?

Hande Erçel ve Kerem Bursin FOX TV ekranlarında yayına girecek Sen Kapımı Çal dizisinde başrol oynayacak. Kerem Bursin ve Hande Erçel hayranlarının merakla beklediği dizinin çekimleri Haziran ayında başlayacak

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Dizisi FOX'da Ne Zaman Başlayacak?

Türkiyenin ulusal televizyonlarında yöneticilik yapmış iki ismi Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy'un yapım şirketi MF Yapım, Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrol oynayacağı Sen Çal Kapımı isimli dizi projesini hayata geçirdi. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı 'Sen Çal Kapımı' adlı dizi, FOX izleyicisiyle buluşacak.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e; dizide Neslihan YeldanEvrim DoğanBige Önalİsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa DöngelÇağrı ÇıtanakElçin AfacanSitare AkbaşBaşak GümülcinelioğluAlican Aytekin gibi isimler eşlik edecek.

HANDE ERÇEL: KEREM ÇOK TATLI BİR İNSAN

Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncuları Hande Erçel, Kerem Bursin ve Melisa Döngel MF yapım şirketinin Bebek'teki ofisinde bir araya geldi. Ofiste ilk okuma provalarını yapan oyunculardan Hande Erçel, dizideki partneri Kerem Bürsin’le yeni tanıştıklarını söyledi. Erçel, “Kerem’le yeni tanıştık. Çok tatlı, olağanüstü biri. Onunla çalıştığım için çok mutluyum” dedi. 

SEN KAPIMI ÇAL DİZİSİNİN KONUSU

Çekimlerine başlanan romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Şimdiden çok konuşulan “Sen Çal Kapımı” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 12:34

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER