Hande Erçel Söylediği Şarkı ile Gündem Oldu! Sesin Sahibini Merak Konusu Oldu

Şimdilerde ‘Sen Çal Kapımı’da rol alan Hande Erçel, dizinin yeni bölüm fragmanında söylediği şarkı ile gündem oldu. Oyuncunun hayranları, sesin gerçek sahibini merak etmeye başladı.

Hande Erçel Söylediği Şarkı ile Gündem Oldu! Sesin Sahibini Merak Konusu Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ‘Sen Çal Kapımı’nın 16. bölüm fragmanı, dizinin takipçilerini ikiye böldü. Yeni bölümde Hande Erçel’in şarkı söylemesi kafalarda soru işaretine neden oldu.

KENDİSİ Mİ SÖYLEDİ?..

Hayranlarının bir kısmı Hande Erçel’in kendi sesi olduğunu iddia ederken diğer kısmı ise oyuncunun ‘playback’ yaptığını söyledi. Bazı hayranları da Erçel’in kendi sesinin şarkıyı söyleyen kişiden daha güzel olduğunu ve kendi sesiyle söylemesi gerektiği yönünde eleştirilerde bulundu.

İşte o fragman…

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 17:45

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE