Hakkında çıkan iddiaları yanıtlayan Best Model Of Turkey'in organizatörü Erkan Özerman ile 2. Sayfa'nın sunucuları birbirine girdi!

Best Model organizatörü Erkan Özerman Müge ve Gülşen'in sunduğu 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayın esnasında stüdyo karıştı.

Hakkında çıkan iddiaları yanıtlayan Best Model Of Turkey'in organizatörü Erkan Özerman ile 2. Sayfa'nın sunucuları birbirine girdi!

Best Model 2021 yarışmasının organizatörlüğünü yapan Erkan Özerman'ın yarışmacılara çeşitli tekliflerde bulunduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Özerman ise hakkında çıkan iddiaları jet hızıyla yalanlamış konuşulanların iftiradan iberet olduğunu ileri sürmüştü. 

best model 2021

2. Sayfa programına konuk olan Erkan Özerman, bu kez canlı yayında sinirlerine hakim olamadı. Progrmanın sunucularına yüklendi.

2. SAYFA KAVGA

"KARŞIMA ÇIKARDIKLARINIZA BAKIN"

Özerman'ın konuk olduğu canlı yayına iddiaları ortaya atan Best Model adayları da görüntülü olarak bağlandı. Karşılıklı konuşmaların yaşandığı anlarda sinirlenen Özerman, "Karşıma çıkardıklarınıza bakın. Utanın biraz ya...Gözümün içine baka baka yalan söylüyorsunuz. Lanet olsun ya. Kör değilsiniz, sağır değilsiniz cin gibi de akıllısınız. Yarışmayı kaybedenler olay yaratıyor. Yarışmayı yapmamam için organize oldular. Ne utanmaz insanlarsınız" şeklinde konuştu.

2 . sayfa erkan özerman

 BİRBİRİNE GİRDİLER

Özerman'ın "Utanmazsınız" sözüyle çılgına dönen sunucular "Bizim utanacak hiçbir şeyimiz yok Allah'a şükür. Bu iddialar yine olsun yine yayın yaparız" dedi.  Yayın boyunca Özerman'ın tepkilerinden rahatsız olan Gülşen Yüksel Salt "Sus bir dakika" sözünden sonra sinirlendi ve"Beni böyle çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle böyle konuşamazsınız. Hiçbir şekilde utandığımız, çekindiğimiz hiçbir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz" diyerek tepki gösterdi..Seslerin yükseldiği programda taraflar sakinleşmeyince yayına ara verildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 11:41
YORUM EKLE