Hakan Hatipoğlu’dan Şok Açıklama: ‘Ölüm Korkusu Yaşadım’

Dominik dönüşü kendisinden haber alınamayan Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Survivor yorumcusu, “Ölüm korkusu yaşadım” dedi.

Hakan Hatipoğlu’dan Şok Açıklama: ‘Ölüm Korkusu Yaşadım’

Dominik dönüşü uzun bir süre paylaşımda bulunmayarak takipçilerini endişelendiren Survivor yorumcusu Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Hatipoğlu, karantinada olduğunu duyurdu.

“YAŞADIĞIM EN ZOR GÜNLER…”

Yaşadığı sıkıntılı günleri Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla anlatan sunucu, “10 gündür merak edenler olmuş. Dominik’ten döndüm, karantinadayım. Kendim evimden, ailemden uzakta… Tek zor gelen Gizem ve Lila'dan uzak olmak. Çok şükür iyiyim. Hayatımda yaşadığım en zor günler olabilir” ifadelerini kullandı.

“HER ŞEYİ SORGULADIM…”

Karantinadayken, gelecek kaygısı, ölüm korkusu ve güvende olmama hissilerinin ağır bastığını belirten Hakan Hatipoğlu “Virüsten öte herkesi saran o korku beni de sardı. Her şeyi tarttım, sorguladım. Ve dedim ki: Hakan bu sana verilmiş ikinci bir şans olabilir…” diyerek duygularını paylaştı. Hatipoğlu şöyle devam etti: “Bak hayat bir anda alt üst olabiliyor. Neden kısa ve belirsiz hayatını iyi yaşamıyorsun? Soruma tek cevap vardı. Değiş Hakan. Her şey fani ve her şey boş. Ve yeni kararlar aldım hayatımla ilgili…” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 10:42

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER