Hadise Hakkındaki Yorumuyla Şok Etti! ‘O Gün Muayyen Günüydü…’

Bircan Bali, Hadise hakkındaki yorumuyla dikkatleri üzerine çekti. Daha önceki açıklamalarında Zara’yı hedef alan Bali, bu kez Hadise ile ilgili “Muayyen günüydü. Yoksa birinci olurdu” diyerek herkesi şaşırttı.

Hadise Hakkındaki Yorumuyla Şok Etti! ‘O Gün Muayyen Günüydü…’

Şimdilerde Söylemezsem Olmaz’da sunuculuk yapan Bircan Bali, Hadise çıkışıyla dikkatleri üzerine çekti. Daha önce Demet Akalın’ın klozetini kirleten kişinin Zara olduğunu söyleyerek gündem olan sonrasında da geri adım atan Bali, bu kez Hadise hakkında söyledikleriyle şok etti.

‘NE BİÇİM YORUM…’

Bircan Bali, 2009 yılında Eurovision’da 4. olan Hadise'nin yarışmanın olduğu günlerde özel döneminin olduğunu söyledi ve ekledi: “Hadise'nin muayyen günüydü. Yoksa birinci olurdu.”

Hadise Hakkındaki Yorumuyla Şok Etti! ‘O Gün Muayyen Günüydü…’

Bali’nin bu açıklaması sosyal medyada tepki çekti. Takipçileri, sunucuya ‘Bu ne biçim yorum’ diyerek tepki gösterdi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE