Habertürk Canlı Yayında 'İkinci Gaz Çıkarma' Vakası İddiası

Habertürk TV ekranlarında Veyis Ateş'in sunduğu programda canlı yayın esnasında ikinci 'Gaz Çıkarma Vakası' yaşandığı öne sürüldü. Program sunucusu Veyis Ateş, canlı yayında izleyicilerin duyduğu söz konusu sesin 'Onay sesi' olduğunu söyledi.

Habertürk Canlı Yayında 'İkinci Gaz Çıkarma' Vakası İddiası

Habertürk TV'de ikinci 'gaz çıkarma vakası' yaşandığı iddiaları sosyal medyanın diline düştü! Program sunucusu Veyis Ateş'in Korona Virüsle ilgili son durum değerlendirmesi yapması için canlı yayına bağladığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcıs Prof. Dr. Kemalettin Aydın'ın konuştuğu sırada 'Gaz Çıkamaya Benzer Bir Ses' yayına çıktı! Yayına yansıyan bu ses sonrası izleyiciler sosyal medyada olayla ilgili ilginç yorumlar yaptı.

CANLI YAYINDA İKİNCİ TALİHSİZLİK!

Veyis Ateş'in Habertürk TV ekranlarında başına gelen bu olay ikinci kez oluyor. Daha önce de buna benzer bir olay yaşanmış kanalın tecrübeli sunucusu 'Korona nedeniyle evlerden canlı yayına insan bağlıyoruz, aksıran tıksıran olabilir' açıklaması yapmıştı.

VEYİS ATEŞ İKİNCİ SES İÇİN 'SES ONAY SESİ' DEDİ

Canlı yayında ikinci defa başına gelen 'Gaz çıkarma' hadisesi için Veyis Ateş açıklama yaptı. Ateş, söz konusu sesin 'Onay Sesi' olduğunu söyledi ama neyin onay sesi olduğuna ilişkin bir açıklama yapmadı. Ateş, 'İlkinde güldük eğlendik gençler ama bu biraz abartı olmadı mı? O duyulan ses onay sesi. Bu kadar abartmaya gerek yok. Hayırlı sahurlar' açıklaması yaptı

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 14:44

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER