Gündem Oldu! Güldür Güldür’deki Minik Herkesi Duygulandırdı…

Güldür Güldür Show’da 2018 yılında yaşanan bir olay, sosyal medyada yeniden gündem oldu. Programın izleyicileri arasındaki minik bir çocuğun, “Çok üzüldüm ama inşallah seneye başka şeyleri olmasını bekliyorum” şeklinde sözleri herkesi duygulandırdı.

Gündem Oldu! Güldür Güldür’deki Minik Herkesi Duygulandırdı…

Güldür Güldür Show’un, 2018 yılında yayınlanan 34. bölümünde programa seyirci olarak gelen minik çocuğun Ali Sunal'la arasında geçen diyalog sosyal medyada yeniden gündem oldu. Babaannesi ile kardeşine selam söyleyen çocuk, daha sonra anlattıkları ile herkesi duygulandırdı.

“BABAM İLE ANNEM BOŞANDIKTAN SONRA…”

Annesi ve babasının ayrıldığını söyleyen minik çocuk, “Buradan babaanneme ve kardeşime birazcık selam göndermek istiyorum. Yani söylemek istediğim şeyler önemli ki duygulanıyorum. Ayrıca bir itirafta da bulunmak istiyorum. Babam ile annem boşandıktan sonra çok farklı şeyler yaşadık. Çok üzüldüm ama inşallah seneye başka şeylerin olmasını bekliyorum. Umarım bunlar olur, teşekkürler” şeklinde konuştu.

Sözlerinin ardından ağlayarak salondan çıkan çocuğun o anları sosyal medyada yeniden gündem oldu…

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 09:50

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE