Güldür Güldür Show'un Aşı Skeci Dillere Düştü! Herkes Bunu Konuşuyor

Türkiye'de Koronavirüsle mücadelenin en önemli aktörü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı aşı açıklamasıyla gündeme oturdu.

Güldür Güldür Show'un Aşı Skeci Dillere Düştü! Herkes Bunu Konuşuyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 'Önümüzdeki dönemde aşı tedariğinde sıkıntılar yaşayabiliriz' açıklaması Türkiye'nin gündemine oturdu.

recep tayyip erdoğan fahrettin koca

Bakanın açıklaması bizzat devletin 1 numarası Recep Tayyip Erdoğan tarafından boşa çıkarıldı.

Erdoğan, Koca'nın tedarik sorunu yaşayabiliriz açıklamasının aksine 'Tedarikte sorun yaşayacağımızı kabul etmiyorum. Elimizde yeterli aşı var' diyerek kamuoyunun merakını gidermeye çalıştı.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW AŞI SKECİYLE GÜNDEME DAMGA VURDU

Show TV'de yayınlanan 'Güldür Güldür Show' programında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamalarına göndermede bulunan skeci sosyal medyanın gündemine oturdu.

'AŞILAR NE ZAMAN GELECEK?'

Skeçte Onur Atilla'nın canlandırdığı Koca, "Aşılar ne zaman gelecek" sorusuna, "Anlaştığımız tarihte"; "Hangi ülkelerden" sorusuna "Anlaştığımız ülkelerden" yanıtını veriyor.

Güldür Güldür Show onur atilla

"Aşılar herkese yapılacak mı sorusuna" ise, "Evet" cevabını veren Koca, "Ne zaman yapılacak"ı ise "Sırası geldiğinde" diye cevaplıyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 17:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE