Güldür Güldür Show Naime'nin Büyük Değişimi! Şimdi Tam Bir Afet Oldu

Güldür Güldür Show'da sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken Ecem Erkek, televizyon izleyicisinin gözü önünde büyüdü. Değişimiyle parmak ısırtan Ecem Erkek şimdilerde tam bir afete dönüştü.

Güldür Güldür Show Naime'nin Büyük Değişimi! Şimdi Tam Bir Afet Oldu

Genç oyuncu Ecem Erkek, Güldür Güldür Show'un Naime'si olarak televizyon izleyicisinin karşısına çıktı.

ecem erkek güldür güldür show

Günümüzün başarılı kadın komedyenleri arasındaki yerini oyunculuktaki yeteneği ile almaya hazır olan Ecem Erkek'in görüntüsü de zamanla değişti.

Yaptığı skeçlerdeki doğaçlamalarıyla hayran bırakan başarılı oyuncu son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Sıkı bir sporla fazla kilolarından kurtulan Ecem Erkek son paylaşımıyla adeta parmak ısırttı. Erkek, gözler önündeki değişimiyle görenleri şaşkına çeviriyor.

ecem erkek

Show TV'de ekranlara gelen 'Güldür Güldür Show'da Naime karakterine hayat veren Ecem Erken, taklit yeteneği ve esprileriyle programa damga vuruyor.

Programda canlandırdığının aksine farklı bir karaktere sahip olan başarılı oyuncu, Instagram'da paylaştığı son fotoğrafıyla dikkat çekti.

ecem erkek güldür güldür show

Programda gözlüklü, kısa saçlı ve özensiz giyinen Naime karakteri ile ünlenen Ecem Erkek'in, son paylaşımı ise görenlerin oldukça heyecanlandırdı.

Uzun bir süredir spor yapan başarılı oyuncu fit görüntüsünü hayranlarının beğenisine sundu.

ecem erkek güldür güldür show

Son dönemdeki pozlarıyla çok konuşulan Ecem Erkek'in fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

ecem erkek güldür güldür show

ecem erkek güldür güldür show

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2021, 08:43

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE