Gönül Dağı dizisinden Kurban Bayramı Sürprizi

TRT1 ekranlarında cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkan 'Gönül Dağı' dizisi 30'uncu bölümüyle sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermişti. Ancak dizide, Kurban Bayramı için sürpriz bir karar verildi.

Gönül Dağı dizisinden Kurban Bayramı Sürprizi

Tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç gencin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı dizisi, bir süre önce sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermişti.

Mustafa Çiftçi'nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan dizide, Kurban Bayramı için sürpriz bir karar verildi.

gönül dağı

BAYRAM ÖZEL BÖLÜMÜYLE EKRANLARA GELECEK

'Gönül Dağı' hayranlarına müjdeyi veren TRT, 20 Temmuz Salı akşamı saat 20.00'de 'Gönül Dağı Kurban' isimli özel bir bölüm yayınlanacağını duyurdu.

Eylül ayında tekrar sevenleriyle buluşması planlanan 'Gönül Dağı' dizisinin özel bölümünde, hem bayram hem Cemile ve Veysel'in düğünü hem de sünnet eğlencesinin sahneleri ekranlara geliyor.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE