‘Gelin adayı’ Hanife Gürdal’ın düğün tarihi belli oldu

‘Gelin adayı’ lakabıyla tanınan Hanife Gürdal, kısa bir süre önce fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile nikah masasına oturmuştu. Hanife Gürdal, bugün sosyal medya hesabından düğün davetiyesini paylaştı.

‘Gelin adayı’ Hanife Gürdal’ın düğün tarihi belli oldu

Katıldığı evlilik programlarıyla ün yapan ve ‘gelin adayı’ lakabıyla tanınan Hanife Gürdal, kısa bir süre önce fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile nikah masasına oturmuştu. Hanife Gürdal ve Kemal Ayvaz düğün için kolları sıvadı.

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Hanife Gürdal, bugün Instagram hesabının hikayeler kısmından düğün davetiyesini paylaştı. Davetiyeye göre Gürdal ve Ayvaz çifti, 2 Şubat’ta İzmir'in Torbalı ilçesinde hayatlarını birleştirecek.

FOTOĞRAFLARINI SİLMİŞTİ

Hanife Gürdal, geçtiğimiz ay Kemal Ayvaz ile birlikte nikah masasına oturmuş ve ikilinin fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmıştı. Ancak bir süre sonra ikilinin ayrıldığı iddia edilmişti. Gürdal’ın Ayvaz ile ilgili sosyal medya hesabındaki tüm fotoğraflarını silmesi de bunu destekler nitelikteydi. Son paylaşım ile birlikte ikilinin ayrılmadığı 2 Şubat’ta dünyaevine gireceği netleşmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 17:41

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE