Galatasaray Forması Giymişti! Survivor Sercan’dan Olay Fenerbahçe İtirafı

Survivor’da yarışan ve bir dönem Galatasaray’da forma giyen milli futbolcu Sercan Yıldırım’dan şaşırtan Fenerbahçe itirafı geldi.

Galatasaray Forması Giymişti! Survivor Sercan’dan Olay Fenerbahçe İtirafı

Survivor’da yarışan milli futbolcu Sercan Yıldırım, isminin Fenerbahçeli Sercan Görgülü’den geldiğini açıkladı. “İsmim Fenerbahçe'den gelme. Fenerbahçe'de 1990 yılında bir futbolcu vardı Sercan Görgülü adında” diye sözlerine başlayan Survivor Sercan, “Bizim kapının önünden geçerken babamın amcası, hasta Fenerli. Oğluyla falan tartışan bir adamdı. O yüzden de ‘Sercan koyun’ diye ortaya bir laf atmış. Bizimkilerin de hoşuna gitmiş. İmamı çağırıp direkt okutmuşlar kulağıma” şeklinde konuştu.

“GALATASARAY’A TRANSFER OLDUM ANCAK…”

İsminden memnun olduğunu belirten Sercan Yıldırım, “Taraftarlar da güzel çağırıyorlar, kafiyeli oluyor soyadımla birlikte. Güzel şeyler. Sadece ters olan Galatasaray'a transfer oldum ama ismim Fenerbahçeli Sercan'dan geliyor” diye de ekledi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER