FOX TV'de Savaşçı depremi! Aranan kan bulunamayınca fişi çekildi

Fox ekranlarının askeri temalı dizisi Savaşçı'nın yayından kaldırılacağı iddia edildi. Dizinin 5. sezonunda istenen izlenmeye ulaşamaması ve yeni transferlerin yapıma istenen ivmeyi katamaması üzerine kanalın projenin fişini çektiği öğrenildi.

FOX TV'de Savaşçı depremi! Aranan kan bulunamayınca fişi çekildi

Başrollerinde Ediz Hun, Tamer Karadağlı ve Sarp Levendoğlu gibi isimlerin yer aldığı FOX'un askeri dizisi Savaşçı'nın reytinge kurban gittiği öğrenildi.

Fox TV'de beşinci sezonuyla ekranlara gelen 'Savaşçı' dizisi ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Kadrosunda Murat Serezli, Ekin Mert Daymaz, Ediz Hun, Tamer Karadağlı, Alp Öyken, Serenay Aktaş ve Sarp Levendoğlu gibi isimlerin yer aldığı yapımın iki bölüm sonra final yapacağı öne sürüldü.

TAMER KARADAĞLI DA DİZİYE VEDA ETMİŞTİ

Dört sezon boyunca sürdürdüğü reyting başarısını, yeni sezonda yakalayamayan 'Savaşçı'nın bu nedenle veda edeceği söyleniyor. 

Diziye yeni sezonda katılan ve canlandırdığı 'Albay Oktay Göktürk' karakteriyle damga vuran Tamer Karadağlı da geçtiğimiz haftalarda 'Savaşçı'dan ayrılmıştı. Ünlü oyuncunun ayrılmasının da reytingleri olumsuz etkilediği iddia edildi.

Dizi kulislerinden gelen habere göre; 'Savaşçı' dizisi ki bölüm sonra yani 109'uncu bölümde ekranlara veda edecek.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE