Flaş TV'den Nihat Doğan sürprizi! Nihat Doğan ekranlara dönüyor

Nihat Doğan, ekranlara dönüyor... Doğan'ın yeni projesi ne olacak? Nihat Doğan nasıl bir program sunacak? Al Sana Haber programında izleyiciyi neler bekliyor?

Flaş TV'den Nihat Doğan sürprizi! Nihat Doğan ekranlara dönüyor

2 yıl yayın hayatına ara veren Flash TV 11 Ekim’de yeni tarzı ile yayın hayatına başladı. Flash TV Genel Yayın Müdürü Hakan Aygün bomba transferler için düğmeye bastı. Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Nazif Okumuş, Serhat Ulueren, Akif Beki, Atilla Taş, Seda Akgül, Fehmi Koru, Çağlar Cilara gibi sektörün öne çıkan isimleriyle anlaşma sağlandı.

flaş tv kadrı

Flaş TV öğlen kuşağında yayınlanan magazin ve aktüel programlarında da adından söz ettirmek için harekete geçti. Geçtiğimiz günlerde “AL SANA HABER” isimli program için Seyhan Soylu ile el sıkışıldı. Hafta içi her gün 14.00 ile 17.00 saatlerinde arasında canlı olarak yayınlanacak program için 2 Kadın, 2 Erkek, 1’de sürpriz star isim yer alacak.. Programda Haber, Magazin, Aktüelite, Hava Durumu, Sokak röportajları ve tüm Tv kanallarındaki programların medya arkası olacak.

NİHAT DOĞAN KADROYA DAHİL OLDU 

Geçtiğimiz günlerde programın ilk kadın sunucusu Tuğba Ekinci olmuştu. Programın ilk erkek sunucusu da belli oldu. Çarpıcı tespitleri ile de adından sıkça bahsettiren Nihat Doğan kadroya girdi. 2 yıldır ekranlara ara veren DOĞAN eski programının yayın saatinde, “AL SANA HABER” ile ekranlara dönüyor.

nihat doğan

Kendisini tekrar etmemek için bir süre gelen tekliflere sıcak bakmadığını söyleyen Nihat Doğan, “Gündüz kuşağında alışa gelmemiş bir program ile izleyici ile buluşuyoruz. Kadroda 5 ünlü isim var. 2. isim ben oldum. Biz ekranlarda doğru neyse onu konuşacağız. Bazıları gibi asker kaçağı olup ekrandan milliyetçilik naraları atanlar artık susacak” dedi.

nihat doğan

"ŞİMDEDEN TİTREMEYE BAŞLADILAR”

“Hesaplaşmaya değil, utandırmaya geliyorum” diyen Doğan, “Kendi geçmişine bakmadan ahkam kesenler artık lafını bilecek. Bu lafımın kimlere olduğunu herkes çok iyi anladı. Şimdiden bazıları korkudan titremeye başladı. Bu programla beraber herkes eteğindeki taşı dökecek. Namusu maaşı kadar olanlarda artık susacak’’ şeklinde konuştu.

YORUM EKLE