Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'nı neden bıraktığını açıkladı!

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Masumlar Apartmanı dizisi sezon finalini Salı akşamı yaptı. Dizinin finaline Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdoğı İnci karakterinin ölümü damga vurdu. Farah, diziyi neden bıraktığını ise böyle açıkladı.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'nı neden bıraktığını açıkladı!

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın ekrana gelen 37'nci sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah diziye veda etti. Abdullah veda sonrası Twitter hesabından duygusal bir açıklama yaptı. 

Han'a geri dönmeye karar veren İnci, kullandığı araçla bir kamyona çarparak kaza yaptı. Kazayı gören Han ise arabadan indiğinde İnci'yi yerde ağır yaralı halde buldu. İnci ise son nefesini Han'ın kollarında verdi. Böylece İnci'yi canlandıran Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı.

farah zeynep abdullah masumlar apartmanı

Masumlar Apartmanı'nın 'İnci'si oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sezon finalinin ardından Twitter hesabından açıklama yaptı. 

"İNCİ'NİN YOLCULUĞU BURADA BİTTİ"

Oyuncu paylaşımında, " Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu. Masumlar bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı. Canım İnci" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER