Farah Zeynep Abdullah İfşa Etti! ‘Sette En Çok...’

Masumlar Apartmanı oyuncuları, yaptığı paylaşımlarla hayranlarını şaşırtmaya ve gülümsetmeye devam ediyor.

Farah Zeynep Abdullah İfşa Etti! ‘Sette En Çok...’

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın yanı sıra Metin Coşkun ve Atilla Şendil gibi iki deneyimli ismin rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisi her hafta hayranlarını şaşırtmayı başarıyor.

DİZİ SETİNDEN EĞLENCELİ ANLAR…

Dizinin izleyicileri olanları şaşkınlıkla takip ederken, oyuncuları ise sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini gülümsetmeyi başarıyor. Dizide çifti canlandıran Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah, kamera arkasında da eğlenceli anlar yaşıyorlar. Kimi zaman sosyal medyaya da yansıyor bu keyifli anlar.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı Setinden İfşa Etti! ‘Sette En Çok...’

Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ile oynadığı bir sahne sonrasında yukarıdaki paylaşımı yaptı. Sokullu’nun elindeki yarayı göstererek “Kanıyla canıyla oynar, can partnerim” notunu düştü fotoğrafa.

Aşağıda ise Farah Zeynep Abdullah, bir başka fotoğrafa “Soranlara sormayanlara, çekimlerde en çok gülen Birkan Sokullu’dur” notunu düştü.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı Setinden İfşa Etti! ‘Sette En Çok...’

Birkan Sokullu’nun dizideki snop hali ve sosyal medyadaki mesafeli hallerine bakılınca bu duruma inanmak biraz güç ama partneri, yaptığı paylaşımlarla durumu açıkça ifşa etmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 16:53

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE