Evrim Alasya Kırmızı Oda’dan Ayrılıyor mu? Başka Diziyle Anlaştı İddiası…

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde flaş bir ayrılık yaşanabilir. Gerçek hayattan alıntılanan dizide Meliha karakterine hayat veren Evrim Alasya’nın diziden ayrılacağı öne sürüldü.

Evrim Alasya Kırmızı Oda’dan Ayrılıyor mu? Başka Diziyle Anlaştı İddiası…

Yayınlandığı ilk günden bu yana reytingleri alt üst eden TV8’in yeni sezon dizisi Kırmızı Oda’da beklenmedik bir ayrılık yaşanabilir.
Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı kitaptan senaryolaştırılan dizide Meliha karakterinin yavaş yavaş sona yaklaştığı görüldü.

Evrim Alasya Kırmızı Oda’dan Ayrılıyor mu? Başka Diziyle Anlaştı İddiası…
Evrim Alasya’nın canlandırdığı Meliha karakterinin diziden ayrılacağı yönündeki işaretler de yavaş yavaş verildi. Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen son bölümün finalinde bir tekneden atlamak üzere olan Meliha görüldü.

Meliha’nın görüldüğü sahnede teknenin merdivenlerinden inen kızın bakışları izleyicileri şaşkına çevirdi. Söz konusu sahnedeki kız, Meliha’nın yangında öldüğünü sandığı ve acısına dayanamadığı kızıydı…

BAŞKA DİZİYLE ANLAŞTI İDDİASI..
Sevilen dizinin izleyicileri merakla 7. bölümü bekliyor. Meliha intihar mı edecek yoksa Melek’e kavuşup hayatının geri kalanını evladına kavuşmanın mutluluğuyla mı yaşayacak?
Meliha karakterine hayat veren Evrim Alasya’nın diziden ayrılıp ayrılmayacağı sorusunun cevabı Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde görülecek. Öte yandan başarılı oyuncunun başka bir diziyle de anlaştığı iddia ediliyor. Gerek dizide Meliha karakterinin sonunun geldiğini gösteren sahnelere yer verilmesi gerek Evrim Alasya’nın başka bir diziyle adının anılıyor olması ayrılık iddialarını güçlendiriyor.

ŞAHMERAN DİZİSİ
Evrim Alasya’nın anlaştığı iddia edilen dizi ise Şahmeran dizisi. Daha önce Deniz Çakır’ın rol alacağı beklenen dizide, Çakır’ın ismi son anda kadrodan çıkartıldı. Şahmeran’da Evrim Alasya ile birlikte Demet Akbağ, Yusuf Çim ve Bekir Aksoy gibi isimlerin olması bekleniyor.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE