Esra Erol’da Şok Eden Olay! Program İhbar Kabul Edildi…

Esra Erol’da şok eden bir olay daha yaşandı. Programa katılan Ayhan Yılmaz, haber alamadığı gelini ve 3.5 yaşındaki torunu için gözyaşları içinde yardım istedi. Korkunç olayda ortaya çıkan yeni gelişmeler ‘yok artık’ dedirtti.

Esra Erol’da Şok Eden Olay! Program İhbar Kabul Edildi…

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Esra Erol’da’ programına katılan Ayhan Yılmaz, gelini Mina Askerova ve 3.5 yaşındaki torunu Selin Yılmaz’dan 7 Temmuz tarihinden beri haber alamadığını iddia ederek gözyaşları içinde Esra Erol’dan yardım istedi.

Yılmaz'ın tarlada olduğu sırada 3 buçuk yaşındaki torununu da alarak evden giden gelini Mina Askerova'nın dilencilik yaptığı ve hamile kaldığı ortaya çıktı.

Esra Erol’da Şok Eden Olay! Program İhbar Kabul Edildi…

“ALTINLARI VE TORUNUNU ALIP KAÇMIŞ…”

Ayhan Yılmaz, “Oğlumun yüzde 70 engelli var. Sıcak bir yuvası olsun istedik ve evlendirdik. Gelinim sürekli telefonda başka kişilerle konuşuyordu. 7 Temmuz tarihinde biz tarladayken evden gitmiş. Giderken yanına 35 bin TL değerindeki altınları almış. Torunumu çok özledim. Başına kötü bir şey gelmesinden korkuyorum” dedi.

ÇOCUĞUYLA DİLENCİLİK YAPIYOR…

Esra Erol’da programına yayın sırasında birçok yerden gelen ihbarlar üzerine Mina Askerova’nın 3.5 yaşındaki kızı Selin ile birlikte Esenyurt ve çevresinde dilencilik yaptığı ortaya çıktı.

GÖZALTINA ALINDI…

Esra Erol’un programı ise Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ihbar kabul edildi. Mina Askerova ve 3.5 yaşındaki Selin, cuma akşamı 22.00 sularında Ersin Kaya isimli şahsın Esenyurt’taki adresinde bulundu. Mina Askerova çocuğun kaçırılması ve alıkonması suçundan ve dilendirmek suçundan gözaltına alındı.

HAMİLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI…

İfadesinin ardından Silivri-Selimpaşa Yabancılar geri gönderme merkezine sevk edildi ve Askerova’nın 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER