Esra Erol Ekranlara Veda Etti: ‘Sonuna Geldik’

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Esra Erol’da programı önceki gün final yaptı. Veda karesini Instagram hesabından paylaşan Esra Erol, o karelere “Ekibimle yıllardır değişmeyen final pozum” notunu düştü.

Esra Erol Ekranlara Veda Etti: ‘Sonuna Geldik’

ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Esra Erol'da programı sezon finali yaptı. Esra Erol, Instagram hesabından veda paylaşımında bulunmayı da ihmal etmedi.

“YILLARDIR DEĞİŞMEYEN FİNAL POZUM…”

Ekip arkadaşlarıyla birlikte çekilen fotoğrafı paylaşan Esra Erol, o karenin altına “Bir sezon finalinin daha sonuna geldik. Ekibimle yıllardır değişmeyen final pozum” notunu düştü.

YENİ SEZON NE ZAMAN?

Bu karenin ardından yeni sezonun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki Esra Erol'da yeni sezon ne zaman başlayacak? Esra Erol'da programının yeni sezonu Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2020, 09:13

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE