Esra Bilgiç yeni dizisi "Kanunsuz Topraklar" setinden ilk fotoğrafı paylaştı!

Herkesin heyecanla beklediği Türk televizyonlarının yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Başrol oyuncuları Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in set paylaşımları hayranlarını heyecanlandırdı.

Esra Bilgiç yeni dizisi "Kanunsuz Topraklar" setinden ilk fotoğrafı paylaştı!

Televizyon dizileri yavaş yavaş sezon finaline girerken gelecek sezonda yayınlanacak projelerin hazırlıkları da başladı. Yeni sezonun en iddialı projelerinden biri olan "Kanunsuz Topraklar" adlı dizinin hazırlıkları da tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerinde "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin yıldız oyuncusu Uğur Güneş ve "Ramo" ile televizyon ekranlarının tozunu attıran Esra Bilgiç'i bir araya getiren dizi, 1940'larda geçen bir aşk hikayesini ekranlara taşıyacak.

esra bilgiç uğur güneş yeni dizi

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Murat Daltaban, Ali Erkazan, Kaan Taşaner, Mine Teber, Eylül Su Sapan, Hazar Motan ve Serdem Paçal gibi başarılı isimlerde bu yapımda yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise usta isim Faruk Teber üstlenirken, senaryo da başarılı kalem Zülküf Yücel'e ait.

kanunsuz topraklar dizisi

DİZİ SETİNDEN YENİ FOTOĞRAFLAR GELDİ!

Geçtiğimiz hafta kostüm provası yapılan dizi için şimdi de son hazırlıklar yapılmaya devam ediyor. Setten son fotoğraflar ise başrol oyuncuları Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'ten geldi.

uğur güneş esra bilgiç kanunsuz topraklar

kanunsuz topraklar yeni dizi

"Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor." diyerek fotoğraf paylaşan ikili, oldukça mutlu görünüyor.

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE