Erkenci Kuş dizisinde flaş değişiklik! Dizinin konsepti tamamen yenileniyor

Eski senaristi geri dönen Star TV'nin fenomen dizisi Erkenci Kuş'ta radikal değişiklikler yaşanacak.

Erkenci Kuş dizisinde flaş değişiklik! Dizinin konsepti tamamen yenileniyor

Star TV'nin ara vermeden yaz boyu devam etmesi planlanan Gold Film imzalı dizisi "Erkenci Kuş"ta bir dizi radikal değişiklik yaşanacak. Dizinin son olarak senaryo ekibi değişmiş ve eski senaristi Ayşe Üner Kutlu geri dönmüştü. "Erkenci Kuş"un yazarlığını Aslı Zengin'den devralan Ayşe Üner Kutlu'ya yeni bölümlerin yazımında Yeşim Çıtak, Yaşar Arak, Dilek İyigün, Erdem Açıkgöz eşlik edecek. 

1 YILLIK ZAMAN AŞIMI YAŞANACAK
Birsen Altuntaş'ın özel haberine göre Çağrı Bayrak'ın yönettiği dizinin 40. bölümünde 1 yıllık zaman aşımı yaşanacak. Bu nedenle bazı oyuncular ayrılacak ve ekibe yeni isimler katılacak. Zaman aşımıyla beraber mekanlar da tamamen değişecek. Demet Özdemir'in hayat verdiği Sanem ünlü biri isim olacak. Bu arada zor durumda olan şirketi kurtarmak için Can'ın (Can Yaman) ve Emre'nin (Birand Tunca) babası Aziz bey (Ahmet Somers) geri dönecek. Ancak bu kez Aziz bey tek başına değil, eski sevgilisiyle beraber dönecek. 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 11:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek Angelova
Dilek Angelova - 3 ay Önce

Inchahla dich mess

Ayşe yılmaz
Ayşe yılmaz - 3 ay Önce

Zaman aşımı kötü tercih, Fragmandan görülüyor ki romantik komedi drama dönmüş. Çok sevdiğim bir diziydi. Ancak bu senaryo değişikliği hiç iyi olmadı. Herşey yolunda giderken ne gerek vardı böyle gereksiz hamleleré?

SIRADAKİ HABER