"En Zayıf Halka" Atv'de başlıyor!.. Sunucusu kim olacak?

ÖZEL HABER -- Ekranların en sevilen yarışmalarından "En Zayıf Halka" ATV ekranlarında yeniden başlıyor.

"En Zayıf Halka" Atv'de başlıyor!.. Sunucusu kim olacak?

Bir dönem ekranların en merak edilen yarışması haline gelen "En Zayıf Halka" ATV ekranlarınde yeni bölümleriyle yayınlanacak. Yeni bölümleriyle ekrana gelecek olan yarışmanın sunucusu da belli oldu. "En Zayıf Halka" yarışmasının yeni sunuculuğunu Prof. Dr. İpek Altınbaşak Farina yapacak.

İPEK ALTINBAŞAK FARİNA KİMDİR?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü tamamladıktan sonra 1991 yılında West Georgia State University’de MBA derecesini almıştır. Unilever Komili Holding’te yönetim kademelerinde görev yapan İpek Altınbaşak Farina, 2004 yılında Boğaziçi Üniversitesinde doktora eğitimini tamamlayarak, 2004 yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Üniversite bünyesinde çeşitli yönetim kademelerinde görev almış olup, halen Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisans Program Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

EN ZAYIF HALKA PROGRAMININ KURALLARI NELERDİR?

En Zayıf Halka'nın her bölümünde 9 yarışmacı yarışmaktadır. Yarışmacılar sunucunun sorduğu soruları bilerek bankada para toplamaya çalışırlar. Yarışma 8 etaptan oluşur. Her turda yarışmacılar kağıtlarına elenmesini istediği kişiyi yazar ve en çok yazılan kişi elenir. Son etap yani Final etabında ise yarışmanın sunucusu Baybars Altuntaş sona kalan 2 yarışmacıya sırasıyla 5'er soru sorar ve en çok soruyu bilen kasadaki para ile ordan galip olarak ayrılır.

En Zayıf Halka Programının Formatı Ne? Ne Zaman Yayınlanacak? - 2

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 11:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan çoban
Kenan çoban - 11 ay Önce

Bir insanda bu özellikler olması milyonda bir insanda olduğunu düşünüyorum zeka karizmatik güzellik fizik hemde orta yaşda bir güzellik ailenle mutluluk diliyorum