Elçin Sangu’dan Final Açıklaması! “Reyting Diye Açıklanıyor Ama…”

Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken’in Palladium AVM’de açtığı mağazanın açılışına katıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Elçin Sangu, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde...

Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken’in Palladium AVM’de  açtığı mağazanın açılışına katıldı.  Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Elçin Sangu, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. 

“DENENMEMİŞ BİR ŞEY OLACAK”

“DENENMEMİŞ BİR ŞEY OLACAK”

Pandemi sebebiyle büyük açılışlar yapılamadığı için küçük bir açılış düzenlediklerini söyleyen Sangu, “Burası daha önce denenmemiş bir şey olacak. Modacıların da buluşabildiği bir platform olacak. Normal bir marka butiği gibi değil, daha çok tasarımcıların toplaşacağı bir butik olacak” dedi.

SEBEP REYTİNG DEĞİL!

Elçin Sangu’nun başrolde oynadığı  “İyi Günde Kötü Günde” adlı dizi erken final kararı almıştı. Bu konuyla ilgili konuşan oyuncu final kararının reytinglerle ilgili olmadığını belirtti ve “Reyting diye açıklanıyor ama başka şeyler var. Biz onları konuşamıyoruz burada” ifadelerini kullandı.

SEBEP REYTİNG DEĞİL!

Sözlerine final kararının set ve yapımla ilgili olmadığını belirterek devam eden Sangu, muhabirlerin ‘Kanalla mı ilgili?’ diye sorması üzerine gülerek, “Artık göreceğiz neyle ilgili” dedi ve ekledi : “İç dinamiklerle ilgili. Ne olursa olsun bu kadar zor zamanlarda 6 bölüm değil yani. Ben eskiden de kabul edemiyordum böyle bir şeyi. Şu anda da çok kabul etmiş değilim. Yani 6 bölümde bir işin kendini anlatabilmesi mümkün değil. Dolayısıyla orada başka faktörler giriyor devreye.”

“ESTETİKTEN GEÇİLMİYOR DİYORLAR”

Hazal Kaya’nın ‘Kilolu kadına başrol verilmiyor’ açıklamasına destek veren güzel oyuncu şunları söyledi: “Var tabii ki, toplum dayatması her şeyde yok mu yani? Yeterince beğenilmeyen biriyse; hemen güzelliğinden, yakışıklılığından ya da çirkinliğinden dem vuruluyor. Keşke olmasa… Bir oyuncuya çirkin diyorlar, sonra o oyuncunun psikolojisi bozuluyor veya yapımcı baskısıyla gidiyor yüzüne bir şeyler yaptırıyor. Bu sefer de estetikten geçilmiyor diyorlar. Herkes güzel olmak, yakışıklı olmak zorunda değil. İşini iyi yapsın yeter.”

“ESTETİKTEN GEÇİLMİYOR DİYORLAR”

"KIZILDAN MASUM ÇIKMAZ"

Konuşmasının devamında kendi başından geçen olaylardan örnek veren Sangu, “Başta hep kötü karakter geliyordu. Kızıldan masum çıkmaz gibi bir algı vardı. Onu kırmaya çalışıyoruz. Neye önyargı varsa biz onu kırmak için uğraşıyoruz. Elimizden geldiğince de farklı olsun istiyoruz” dedi.

Gazetecilerin ‘Yoksa çok masumum mu diyorsunuz?’ diye sorması üzerine gülerek karşılık veren genç oyuncu, “Kimse masum değil o kadar. Herkesin içinde vardır iyi taraf da, kötü taraf da. Çıkartmamak lazım, çıkarttırmamak lazım. Genelde çok neşeli, sakin, alttan almaya çalışan insanların siniri biraz daha sert oluyor. O noktaya getirtmemek lazım kimseyi.

Daha fazla Elçin Sangu haberi için videolarımızı izleyebilrsiniz...

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER