EDHO’ya Sürpriz Transfer! Ünlü Türkücü Kadroya Katıldı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna çok sürpriz bir isim daha katılıyor. Daha önce Akasya Durağı dizisinde rol alan türkücü Onur Şan, dizide kader mahkûmu rolünü canlandırıp, türkü okuyacak.

EDHO’ya Sürpriz Transfer! Ünlü Türkücü Kadroya Katıldı…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna çok sürpriz bir isim daha katılıyor. Dizinin yeni bölümünde ekrana gelecek bölüm itibariyle kadroya dahil olan Onur Şan, kader mahkûmu olarak cezaevinde yer alacak ve bir de türkü okuyacak.

EDHO’ya Sürpriz Transfer! Ünlü Türkücü Kadroya Katıldı…

AKASYA DURAĞI’NDA OYNAMIŞTI…

Daha önce ‘Akasya Durağı’ adlı dizi filmde Seyit karakterini canlandıran Onur Şan; dizide Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Nilgün Belgün, Timur Acar, Erol Günaydın, Ayça İnci, Suat Sungur, Berk Oktay, Melek Baykal gibi isimlerle birlikte rol aldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 17:05

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE