Ecem Erkek 12 diziden teklif aldı

Bir süre önce 'Güldür Güldür Show'un kadrosundan ayrılan Ecem Erkek 'Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?' filmindeki rolüyle büyük beğeni kazanmıştı. Artık farklı işler yapmak isteyen oyuncu, yapımcıların gözbebeği olmuş durumda.

Ecem Erkek 12 diziden teklif aldı

Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; yapımcıların adeta kapısını aşındırdığı Ecem Erkek'e yeni sezon için tam 12 dizi teklifi geldi.

Ecem Erkek 12 diziden teklif aldı

DÖRT SİNEMA FİLMİ, İKİ REKLAM FİLMİ

'Güldür Güldür Show'da 'Naime' karakteriyle tanınan 32 yaşındaki başarılı oyuncu, dizilerin yanı sıra dört sinema filmi ve iki reklam filmi teklifi de aldı. Önce biraz tatil yapmayı planlayan Ecem Erkek’in, sonrasında senaryoları okuyarak, yeni sezon için bir karar vereceği öğrenildi.

Ecem Erkek 12 diziden teklif aldı

"BİR SONRAKİ DURAKTA GÖRÜŞELİM"

Ecem Erkek, 'Güldür Güldür'e böyle veda etmişti:
"Oyunculuk bir yolculuk hem de upuzun. En keyiflisi de durduğun duraklar. Zaten uzun yolculuklarda da öyledir ya dinlenmek için durduğunda oranın havası, yediğin yemek, içtiğin çay bambaşkadır. Benim için de 'Güldür Güldür' öyleydi. Harika bir duraktı. Çok eğlendim, arkadaşlarımı çok sevdim. Sizler yaptığım ‘şeyi’ kabul ettiniz. Şimdi tekrar yola koyuluyorum. Gelecek sezon 'Güldür Güldür’de olmayacağım. Bir sonraki durakta görüşelim."

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2021, 12:18

Başak Yıldız

YORUM EKLE