Ece Üner Fırsatçılara Sert Çıktı: ‘Namaz 5 Vakit, Ahlak 24 Saat Farz’

Show TV’nin başarılı sunucusu Ece Üner, gündeme dair yaptığı yorumla dikkat çekti. Fırsatçılara sert çıkan sunucu, “Namaz 5 Vakit, Ahlak 24 Saat Farz” diyerek sitemini dile getirdi.

Ece Üner Fırsatçılara Sert Çıktı: ‘Namaz 5 Vakit, Ahlak 24 Saat Farz’

Show TV’nin başarılı sunucusu Ece Üner, koronavirüsünü fırsatçılığa çevirenlere ahlak dersi verdi. Türkiye’de de koronavirüs vakasının görülmesinin ardından krizi fırsata çevirmeye çalışan esnafa tepki gösteren Ece Üner, “Sorsan hepimiz Müslümanız. Ama gel gör ki namaz 5 vakit, ahlak 24 saat farz” diyerek sitemde bulundu.

“SORSAN HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ…”

Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının tespit edilmesinin ardından fahiş fiyat artışlarına dikkat çeken Ece Üner, “Namuslu esnafa hiçbir lafımız sözümüz yok. Ama Virüs mü, fırsatçılar mı daha hızlı yayılıyor, bilemedik. Koronavirüs geliyor maske fiyatı 5 katına çıkıyor. Dezenfektan fiyatları katlanıyor. Makarna 3 katına çıkıyor. Deprem oluyor ev sahipleri kirayı 3 kat artırıyor. Sorsan hepimiz Müslümanız. Ama gel gör ki, namaz 5 vakit, ahlak 24 saat farz. İhbar edin, Bu bizim vatandaşlık sorumluluğumuz” ifadelerini kullandı. Ece Üner’in bu sözleri, sosyal medyada ve internette en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samimi müslüman
Samimi müslüman - 3 hafta Önce

Ece hanımin namaz kılanlara takintisimi var merak ediyorum bence sadece gazeteciligini yapsın kurandaki farz larida yorumlamayı din adamlarina biraksin biraz hattini aşmış yanliş anladiniz diyor bence dini kendi bilmedigi için yanliş yorumluyor

SIRADAKİ HABER