Ece Üner'e 'Rezil Güzin Abla Haberi' Tepkisi! Daha Önce Böylesi Olmadı

Ece Üner'in sunduğu Show Ana Haber'de Türk Basınının efsane köşesi 'Güzin Abla' ile ilgili bir haber yayınlandı. Köşenin sahibi merhum Güzin Sayar'ın kızı Feyza Algan habere sert tepki gösterdi. 'Rezil oldum bu yüzden' dedi.

Ece Üner'e 'Rezil Güzin Abla Haberi' Tepkisi! Daha Önce Böylesi Olmadı

Show TV Ana Haber bülteninde “Güzin Abla’dan Dert Tarifesi” adı altında haber yapılması üzerine, Güzin Sayar’ın kızı Feyza Algan Show Haber ve Ece Üner'e sert tepki gösterdi.

ece üner show haber

"GÜZİN ABLA DERT DİNLEMEK İÇİN FİYAT LİSTESİ HAZIRLADI" DİYE HABER YAPTILAR

"Güzin Abla" adının izinsiz kullanılarak haber yapıldığını belirten köşe yazarı “Annemin adını taşıyan bu köşenin saygınlığını zedeleyen haber için çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum” dedi.  Yapılan haberde, Antalya’da konfeksiyon mağazası işleten bir kadının müşterilerinin dertlerini dinlediği fakat bundan çok sıkıldığı ve bu yüzden dertlere göre bir fiyat listesi hazırlayıp mağazasının girişine astığı belirtildi. 

güzin abladan dert tarifesi show haber ece üner

"GÜZİN ABLA'DAN DERT TARİFESİ HABERİ YÜZÜNDEN REZİL OLDUM"

Hürriyet yazarı “Güzin Abla’dan dert tarifesi” anonsuyla yapılan haberin kendisini rahatsız ettiğini ve rezil olduğunu söyledi.

BÖYLESİ DAHA ÖNCE OLMADI

Daha öncede adının birçok yerde kullanıldığını fakat bu haberin aynı şey olmadığını söyleyen köşe yazarı yazısında “Bu köşenin adı önce annem sonra da benim adıma tescil edilmiştir ve benim iznim olmadan asla kullanamaz" diye yazdı.

ece üner show ana haber bülteni

Güzin Abla adının patentli olduğunu belirten Hürriyet yazarı Show TV'nin söz konusu yayından sorumlu olduğunu söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 20:02

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE