Doya Doya Moda’ya Katıldı! Bahar Candan’ın Aylık Ücreti Şok Etti…

Yaptığı paylaşımlarla gündem olan Bahar Candan Doya Doya Moda programına yarışmacı olarak katıldı. Candan'ın aylık alışveriş ücreti ise şoke etti.

Doya Doya Moda’ya Katıldı! Bahar Candan’ın Aylık Ücreti Şok Etti…

TV8'de hafta içi ekranlara gelen moda yarışması Doya Doya Moda, yeni haftanın ilk gününde fırtına gibi başladı. İşte Benim Stilim yarışmasıyla ismini duyuran sosyal medya ünlüsü Bahar Candan Doya Doya Moda'nın yeni yarışmacısı oldu.

YANIT VERMEDİ…

Doya Doya Moda yarışmacıları sette Bahar Candan ile dalga geçerek ona ünlü olmadığını ve çabuk eleneceğini söyledi. Candan’ı ti’ye alan yarışmacılara Candan ise yanıt vermedi.

Doya Doya Moda’ya Katıldı! Bahar Candan’ın Aylık Ücreti Şok Etti…

“500 TL İLE NE YAPACAK…”

Alışverişini tamamlayan yarışmacılar makyaj odasında karşı karşıya makyajlarını yaparken, dış ses Bahar Candan'ın aylık alışveriş bütçesini de açıkladı. Dış ses konuşmasında “Aylık alışveriş bütçesi bazen yüz bin bazen 200 yüz bin bazen 300 bin liraya kadar çıkıyormuş” ifadelerini kullandı.

Söz konusu rakamı duyan diğer yarışmacılar ise, verilen bütçeden bahsederek “Burası Doya Doya Moda burada 500 TL ile ne yapacak görelim” şeklinde çıkışta bulundu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE