Doktorlar dizisinin sevilen oyuncusunun son hali görenleri şaşırttı

Show TV ekranlarında yayınlandığı dönem fırtınalar estiren Doktorlar dizisinin Julide'si Mehtap Altınok'un son görüntüsü sevenlerini üzdü!

Doktorlar dizisinin sevilen oyuncusunun son hali görenleri şaşırttı

Zaman bir döneme damga vuran Doktorlar dizisinin Jülide'si Mehtap Altunok'un eski halinden eser bırakmadı!

Yasemin Özilhan, Kutsi, Aysun Kayacı, Bekir Aksoy, Devrim Nas ve Yeşim Ceren Bozoğlu'nun başrollerini paylaştığı efsane dizi Doktorlar, oyuncu kadrosuyla da hafızalardaki yerini koruyor.

mehtap altınok doktorlar

GEÇEN ZAMANIN İZLERİ YÜZÜNDE GÖRÜLÜYOR

Dizide Doktor Arslan'ın gönlünü çalan güzel oyuncunun eski halinden eser kalmadı. 49 yaşındaki oyuncu şimdi ekranlardan uzak bir yaşam sürdürüyor. Özellikle 2006-2010 yılları arasında Doktorlar dizisinde Jülide karakterini canlandıran Mehtap Altunok'un son hali insanın zaman karşısındaki çaresizliğine gözler önüne serdi.

MEHTAP ALTINOK

Mehtap Altunok, Doktorlar dizisinin sona ermesinin ardından pek ekranlarda gözükmedi. Mehtap Altunok'un yıllar sonraki hali görenleri şaşkına çevirdi.

Mehtap Altunok, Doktorlar dizisinin sona ermesinin ardından son olarak Çatı Katı Aşk dizisinde karşımıza çıktı.

Mehtap Altunok kimdir?

Mehtap Altınok 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur. Altunok, Washington’da işletme üzerine eğitim almıştır ve Dünya Bankası’nda çalışmıştır. Aynı zamanda oyunculuğa karşı ilgisi ve yeteneği de olan Mehtap Altunok, bu ilgisini göz ardı etmeyip New York’a giderek orada Stella Adler oyunculuk okuluna giderek oyunculuk eğitimi almıştır. 2005 yılında Türkiye’ye dönmüştür.

Doktorlar dizisi mehtap altınok

Sunuculuk, seslendirme sanatçılığı ve oyunculuk alanında çalışmaları olmuştur. Birçok dizi ve reklam filmlerinde yer almıştır. Seslendirme sanatçılığı yapmıştır ve NTV kanalında hava durumu sunuculuğu yapmıştır.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 23:11

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE