Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı!

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un rol aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ikinci sezonu ile yayına hazırlanıyor. İşte tüm detaylar..

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı!

   Koronavirüs nedeniyle çekimlerine ara verilen ve 12. Bölümü ile sezon finali yapan TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeniden çekimlerine başlanmıştı. Peki ya 13. Bölüm ile ikinci sezonu ne zaman yayında olacak?

   TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeniden ekranlara dönecek ve tarihleri belirlendi. Peki ya son bölümde neler olmuştu? Yeni bölüm ne zaman?

   Gerçek bir hikayeden uyarlanarak TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Doğduğun Ev Kaderindir, 12.bölüm ile sezon finali yapmıştı, şimdi ise yeni bölümlerinin çekimlerine başlandı. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir bakalım yeni sezonla ne zaman karşımızda olacak.

Eylül Ayında Yeni Sezonla Ekranlarda!

   Eylül ayında yeni sezon yayınına kesin olarak başlayacağı bilinen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kesin yayın tarihi ise henüz net değil. Sadece Ağustos ayında çekimlerin başlandığı, ikinci sezonun eylülde yayında olacağı biliniyor. Ayrıca 2.sezon tanıtımı da sevenleri ile paylaşıldı.

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı!

Son Bölümde Neler Olmuştu?

   Zeynep, sonunda kendisi için bir karar aldı ve Mehdi ile mutlu olmayı seçti. Mehdi de aynı şekilde gerçek mutluluğa ilk defa kendini bu kadar yakın hissetti ve olanlar olacaktı… Ancak ortada Benal’in varlığı mevcut ve bu durum aşklarının tam ortasında bir tehdit gibi duruyor. Zeliha ve Müjgan ise Benal için başka planlar yapıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı!

Zeynep ve Mehdi, Nermin’in teklifleriyle birlikte sevdiklerini yanlarına alarak birkaç günlüğüne balayına çıkarlar ama bu seyahat aslında onların ilişkisi için bir sınav nitelğindedir. Bu tatil ile kiminin kalbinde yeni filizlenmeler olurken kimisi için ise onarılamaz bir yara olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 09:17

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Lele33446
Lele33446 - 11 ay Önce

Çok çok güzel dizi inshAllah bol bol reyting ve iyi sanslar dogdugunevkaderindir????????????????????????????????????⚡️⚡️⚡️⚡️????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️✨