Doğduğun Ev Kaderindir Sevenlerine Müjde! Yayın Tarihi Açıklandı

İlk sezonu ile izleyicinin gönlünde taht kuran TV8'in sevilen dizisi 'Doğduğun Ev Kaderindir' 2. sezonu ile yine çok iddialı. İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in başrollerini üstlendiği 'Doğduğun Ev Kaderindir 'in 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki 'Doğduğun Ev Kaderindir' yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte yayın tarihi ve yeni bölüm fragmanı...

Doğduğun Ev Kaderindir Sevenlerine Müjde! Yayın Tarihi Açıklandı

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan, kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanan 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı 'Doğduğun Ev Kaderindir', yeni sezon ve 13. bölümüyle 30 eylül çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkacak.

doğduğun

TV8'de ilk sezonuyla büyük ilgi gören ve başrollerinde İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Nurşim Demir ve Nail Kırmızıgül'ün yer aldığı dizinin kadrosuna yeni sezonda Engin Öztürk de katılacak.

Barış rolüne hayat verecek olan Öztürk Zeynep'in (Demet Özdemir) yeni hayatında etkin bir rol üstlenecek.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ SEZON 13.BÖLÜM FRAGMANI

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR'İN KONUSU

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı 'Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlandı. 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılıyor. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

demet özdemir

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER