Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Sürpriz Bir İsim Dahil Oldu!

Tv8 ekranlarında yayınlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in paylaştığı dizi, kadrosuna yeni bir erkek oyuncuyu dahil etti. İşte detaylar…

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Sürpriz Bir İsim Dahil Oldu!

Tv8 ekranlarında yayınlanan "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisi yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken, oyuncu kadrosunu da genişletiyor. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı dizinin yeni sezonuna bir erkek oyuncu dahil edildi.

demet ibtahim

Çağrı Bayrak'ın yönettiği, Eylem Canpolat'ın ise yazdığı OGM Pictures imzalı dizinin yeni oyuncusu Engin Öztürk oldu. Engin Öztürk dizinin yeni bölümlerine özel bir karakter olarak dahil olacak. Barış rolüne hayat verecek olan Öztürk Zeynep'in (Demet Özdemir) yeni hayatında etkin bir rol üstlenecek.

engin

ENGİN ÖZTÜRK KİMDİR?

Engin Öztürk, 28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin dördüncü çocuğudur. Eskişehir'de büyümüş ve Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi için Ankara'ya gelmiş ve daha sonra 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde okumaya başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur.

2003 yılında Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak daha sonra askerlik mesleğinin kendisine uygun olmadığını anlamış ve konservatuvara girmiştir. Tiyatro merakı da Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulunda girdiği Tiyatro Kolundan gelmektedir. 2010 yılında seçmelerine katıldığı Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı Kanal D dizisinde Selim Yaşaran karakterine hayat verdi.

Dizi Engin Öztürk'ün Türkiye ve Arap ülkelerinde tanınmasına sebep olmuştur. Dizinin 2012 yılında sona ermesi üzerine üniversite okuduğu dönemde hem oyun oynadığı hem de barmenlik yaptığı barın sahibi ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Komiser Emre karakterini canlandırmıştır.

engin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER