Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Renk Geldi!

Normalleşme süreciyle birlikte çekimlerine yenide başlanılan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi, sezon finali bölümüyle 1 Temmuz Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Renk Geldi!

Dizinin sezon finali Survivor’dan sonra yani 15 Temmuz’da yayınlanacağı tahmin ediliyordu. Fakat TV8, izleyicilere bir sürpriz yaparak 12. bölümü 1 Temmuz Çarşamba günü yayınlama kararı aldı. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde oynadığı dizinin hayranları bu duruma çok sevindi.

DİZİYE RENK GELİYOR

Sezon finali için paylaşılan fragmanda yer alan rüya gibi tatil görüntüleri izleyiciler şaşırttı. Dizi hayranları, karakterlerin kıyafetleri ve bulundukları mekanlarda değişiklik yapılmasına hayli sevindi.

ZEYNEP İLE MEHDİ YAKINLAŞIYOR

Fragmanda; Zeynep, Mehdi ve ailesinin tatile gittiği görülüyor. Tatil, ikili arasında yakınlaşmaya sebep oluyor. Doğduğun Ev Kaderindir hayranları, yeni bölümü çok merak ettikleri ve yayın gününü iple çektikleri yönünde yorumlar yaptı.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2020, 13:24

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE