Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Flaş Transfer!

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezonda kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Flaş Transfer!

TV8’in en çok izlenen dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni sezonda kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Flaş Transfer!

İbrahim Çelikkol ile Demet Özdemir’in başrol oynadığı sevilen dizinin kadrosuna ünlü oyuncu Engin Öztürk Katıldı.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Flaş Transfer!
Engin Öztürk’ün dizide Barış isimli bir avukatı canlandıracağı öğrenildi.
Yakışıklı oyuncu, Zeynep karakterinin çalıştığı hukuk bürosunun sahibi olan Barış karakteriyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Yakışıklı, genç ve başarılı bir avukat olan Barış, aynı zamanda disiplinli ve adaletle karakteriyle dikkat çekecek. 

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Flaş Transfer!


ENGİN ÖZTÜRK KİMDİR?
Engin Öztürk, 28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Babası emekli, annesi ev hanımı olan Öztürk, ailenin dördüncü çocuğudur. Eskişehir’de büyüyen Engin Öztürk, Eskişehir Anadolu Lisesi mezunudur.
Üniversite için Ankara’ya gelen Öztürk, 2008’de Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim almaya başlamış ve 2012 yılında mezun olmuştur.
Konservatuardan önce 2003 yılında askerlik mesleğine atılan Öztürk, Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu’na girmiş, 2005 yılında da mezun olmuştur. Askerliğin kendisine uygun olmadığını gören Öztürk, Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu’nda girdiği tiyatro kolundan sonra tiyatroya ilgisi artmıştır.
2010 yılında Fatmagül’ün Suçu Ne? Adlı dizide Selim Yaşaran karakteriyle ekranlara merhaba diyen Öztürk, bu diziyle beraber hem Türkiye’de hem de Arap ülkelerinde tanınmaya başlamıştır.
Yakışıklı oyuncu sonrasında Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı Behzat Ç. dizisinde Komiser Emre karakterine hayat vermiştir. Öztürk bunun yanı ısra, Muhteşem Yüzyıl’da II. Selim rolünü, Hatırla Gönül dizisinde de iç mimarlık okuyup marangoz olan Yusuf rolünü oynamıştır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER