Doğduğun Ev Kaderindir'den Bomba Fragman! "Mutlu Kavuşma Yok"

TV8 ekranında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. sezon 13. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kırmızı Oda dizisinin Doktor Hanım'ı Binnur Kaya, Zeynep'in terapisti olarak yeni bölüme konuk oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte fragman ve son bölümde yaşananlar...

Doğduğun Ev Kaderindir'den Bomba Fragman! "Mutlu Kavuşma Yok"

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in paylaştığı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabındaki gerçek hayat hikayesinden uyarlanan ve 2. sezonu ile Tv8 ekranlarında 30 eylül akşamı dizi severlere merhaba diyen Doğduğun Ev Kaderindir, seyirciye heyecanlı anlar yaşattı. Kırmızı Oda dizisinin Doktor Hanım'ı Binnur Kaya, Zeynep'in terapisti olarak yeni bölüme konuk oldu. Zeynep ve Doktor Hanım arasındaki sahneler son bölüme damga vurdu.

ZEYNEP KIRMIZI ODA’DA

Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ı Binnur Kaya, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 13. son bölümüne konuk oyuncu olarak katıldı. Binnur Kaya, dizide Zeynep’in terapistini canlandırdı. Hayatında birçok zorluk çeken Zeynep’in ilk terapi seansının konu edildiği sahne izleyenlerin yüreğine dokundu.

binnur kaya

kırmızı oda

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 14. BÖLÜM FRAGMANI

Doğduğun Ev Kaderindir'in 7 Ekim Çarşamba ekrana gelecek olan 14. yeni bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Zeynep'in "Bu hikâyenin neresinde olursan ol mutlu kavuşma yok" sözleri dikkat çekti.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevmenin ve sevilmenin tadını çıkaran Zeynep, ilk kez doyasıya yaşadığı mutluluğun aslında huzur demek olmadığını çok gecikmeden öğrenir. Üstelik yalnızca evde değil, artık dışarıda da hayatı için vermesi gereken zor bir sınav vardır. Mehdi herkesin haklılığıyla mücadele ederken bir çıkış yolu bulamaz ve çaresizliğe sürüklenir. Tüm bunlarla uğraşırken bir de kendini okula başlayan Kibrit’in yalanının ortasında bulur. Mahallede esen umut rüzgarları Müjgan’ın yüreğine umutla birlikte korku da salar. Evde ise Müjgan’ın artık bambaşka bir misyonu vardır.

demet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER