Diriliş Osman'da Burak Özçivit'in partneri Özge Törer kimdir?

Özge Törer, Diriliş Osman'da Burak Özçivit'in partneri olarak Malhun Hatun'u canlandıracak. Peki Özge Törer kimdir? Özge Törer kaç yaşında?

Diriliş Osman'da Burak Özçivit'in partneri Özge Törer kimdir?

Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde ATV ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş Osman dizisi, başrolde Burak Özçivit'in oynayacağını duyurduğu an itibariyle, daha yayınlanmadan bir hayran kitlesi kazanmıştı. Osman'ı canlandıracak olan Burak Özçivit'in partneri belli oldu. Dizide Malhun Hatun rolünü genç oyuncu Özge Törer canlandıracak. Peki Diriliş Osman'ın yeni oyuncusu Özge Törer kimdir? Özge Törer'le ilgili merak edilenler haberimizde. 

Özge Törer kimdir?

20'li yaşların başında olan Özge Törer, 2017 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde Sahne Sanatları bölümünü kazandı. 3. sınıf öğrencisi olan Özge Törer, Diriliş Osman seçmelerinde güzellliği ve yeteneğiyle yapımcı Mehmet Bozdağ'ı etkiledi. Genç yeteneğin ilk televizyon deneyimi Diriliş Osman olacak ve Burak Özçivit'le oynayacak. Özge Törer, Diriliş Osman'la önümüzdeki ay ekranlarda yerini alacak.

Özge Törer'in hayat vereceği Malhun Hatun kimdir?

Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'nin, 1280 yılında evlendiği ilk eşidir. İkinci padişah Orhan Gazi'nin de annesidir. Ayrıca Malhun Hatun, İslam ilahiyatçısı ve din bilgini Şeyh Edebali'nin kızıdır.

YORUM EKLE